top of page

Kačí Stachová

foto (217 of 244).jpg

Pracovala jsem jako osobní trenér a diagnostik.

V době kdy jsem otěhotněla jsem začala zjišťovat všechny informace o tělesných změnách v těhotenství a po porodu. Trávila jsem svůj čas studiem a zjišťováním těch správných informací, četla odborné knihy a absolvovala certifikované kurzy. 

 

Po vlastní zkušenosti s těhotenstvím a poporodním obdobím jsem pochopila, že je zde velký nedostatek podpory a možností řešení problémů. Pro těhotné ženy a ženy po porodu, které chtějí cvičit a vrátit se do kondice, je k dispozici velmi málo (a často protichůdných) informací. Ženám v poporodním stavu je opakovaně říkáno, že jejich úniky moči, bolesti, obavy a symptomy jsou jen “součástí rodičovství” a odpovědí na jejich trápení je čas a přijetí. S tímto tvrzením nemohu souhlasit a naopak se ho svou profesí snažím vyvrátit.

 

Těhotenství a perinatální období je velká zatěžkávací zkouška. Je to opravdu divoká jízda, na kterou je třeba se připravit. Jsem přesvědčená, že mnoho bolestí, emocionálních i fyzických, které se objevují během těhotenství a po něm, lze zmírnit nebo jim dokonce předejít díky vzdělání, cvičení a správnému vedení.

 

Mým posláním je pomáhat ženám při zvládání těhotenských bolestí, přípravě na porod a rekonvalescenci po porodu a zároveň pomáhat snižovat riziko zranění a obtíží od samého začátku.

 

Mým cílem je poskytnout ženám lepší odpovědi, schůdná řešení a takovou podporu, jakou si zaslouží.

 

Sama jsem si prošla těžším obdobím po porodu a byla bych šťastná, kdybych všechny tyto informace věděla dřív, než porodím. Vím, jak moc důležité je pro ženu cítit se dobře ve vlastním těle a mysli. 

 

Věřím, že prevence je klíčová, poporodní péče nekončí 6 týdnů po porodu a nikdy není pozdě dosáhnout svých cílů. 

bottom of page